Duolinguo English Test

Duolingo English Test

У нашому центрі ми можемо підготувати вас до складання Duolingo English Test у форматі індивідуальних занять онлайн або в офісі.

Що таке Duolingo English Test?

Duolingo English Test – це тест для оцінювання рівня знання англійської мови для міжнародних студентів.

– Тест доступний онлайн. Вам не потрібно призначати зустріч або їздити до тестового центру – ви можете скласти тест у себе вдома за допомогою комп’ютера та веб-камери.

– Тест проводять за допомогою адаптивної технології, що означає, що складність питань адаптується до кожного учасника. Тест включає в себе відео-інтерв’ю та письмове завдання, які ви надсилаєте разом із вашим балом до обраної установи.

– Тестування займає трохи менше години. Результати тестів вам надсилають в межах 48 годин, і ви можете надсилати їх до необмеженої кількісті установ. Вартість тесту – 49$.

– Duolingo співпрацює з університетами та школами в різних країнах. Зі списком установ можна ознайомитися за посиланням: https://englishtest.duolingo.com/institutions

– Екзаменаційна частина тесту Duolingo містить ряд завдань з говоріння, читання, письма та аудіювання. За цю частину ви здобуваєте бали.

– Друга частина іспиту складається з відеоінтерв’ю та письма. У кожному розділі студент відповідає на одне із двох запропонованих питань.

NB: У зв’язку з поширенням COVID-19 список університетів, які визнають результати Duolingo English Test значно розширився